Specializujeme se na produkty německého výrobce MEISTER Werke Schulte GmbH, který se výrobou podlahových krytin zabývá již více jak 85let a vlastní na 230 patentů a užitných vzorů.

Nabízíme Vám kompletní portfolia podlahových krytin od všeobecně známých jako:

  • laminátové (12 kolekcí, přes 230 dekorů a formátů)
  • dřevěné ( 11 kolekcí, přes 200 dekorů a formátů)
  • korkové
  • přírodní linoleum

až po speciální krytiny vyvinuté společností MEISTER Werke a to ve dvou ekologických a zdravotně nezávadných alternativách krytin PURETEC DD350S a designových krytin vyrobených technologií SilentTouch ( DD300, DC75, DD75, DD85)

Krytiny vyráběné práškovou technologií, která zaručuje bezkonkurenční odolnost NB400 NADURA.

Krytina HD300 LINDURA je tvořena fůzí dřevěného materiálu a podkladu vyrobeného technologií WoodPowder, tím je dosaženo extrémní odolnosti proti průrazu a vtiskům, vysoké tvarové stability, nízkého tepelného odporu a unikátního rustikálního vzhledu ve formátu zámeckých prken 320x2600mm.

Podlahové krytiny MEISTER jsou na HDF nosné desce o vysoké hustotě (dle kolekce 800-930 kg/m3) a dodatečně tak stabilizuje užitnou vrstvu (nášlap) a činí ji extrémně odolnou vůči průrazu.

Nosná deska HDF umožňuje vyfrézování přesného profilu zámku pracujícího s předpětím (Uniclic, Masterclic plus) a zajišťuje tak pevný a trvalý spoj.

Impregnace nosné desky, která je součástí systému AquaSafe zaručuje vysokou odolnost proti bobtnání vlivem vlhkosti.

 

Domluvte si s námi termín schůzky a navštivte naši expozici na Kaštanové – centrum bydlení a designu v Centru hrubé výstavby, kde Vám odborně poradíme a pomůžeme s výběrem vhodné podlahové krytiny pro Váš projekt.

 

andel

Modrý anděl byl udělen všem podlahám z produkce společnosti MeisterWerke Schulte GmbH. Jako přímý výsledek našeho zodpovědného přístupu k výběru materiálů a moderním výrobním postupům, jsou veškeré podlahové krytiny MEISTER nositelem ekologického certifikátu Modrý Anděl – první a nejznámější ekologické značky označující k životnímu prostředí přátelské produkty a služby. To Vám dává jistotu, že jste se rozhodli pro skutečně ekologický produkt s minimálními emisemi.

 

longlife

Dřevěné krytiny Meister se mohou pyšnit natolik přesvědčivými technickými  parametry, že jsme pro ně mohli zavést zcela nové označení kategorie: Longlife – Parkett „R“. Na krytiny Longlife – Parkett „R“ je poskytována ZÁRUKA NA 30LET garantující zákazníkovi vědomí, že se rozhodl pro opravdu prémiový produkt.

 

realwoodOznačení „ Real Wood“ garantuje, že dodávané dřevěné podlahy Meister nejsou jakýmkoliv způsobem imitovány, ale vždy se jedná o skutečné dřevo – čistě přírodní materiál.

 

fscVýrobky, které nesou značku FSC, obsahují dřevo ze vzorově spravovaných lesů a jiných kontrolovaných zdrojů. Certifikace se provádí podle pokynů Forest Stewardship Council.

 

 

 

meister

Designové krytiny vyrobené technologií SilentTouch a Puretec DD350S – 100% ekoligická alternativa tvarově nestabilních a ze zdravotního hlediska problematických vinylových krytin

 

 

 

Top_materialy 2015 ke stažení

Ceník podlah Meister 2017